چسب مگاپوکسی

چسب مگاپوکسی
چسب مگاپوکسی

این چسب در دو بیس رزین پلی یورتان و اپوکسی تولیدشده درکشور المانی با نام مگایورتان و مگامکس بعنوان قوی ترین چسب موجوددرجهان میباشدماده خمیری با زمان کار ۴دقیقه و۲۰دقیقه و ۴۵دقیقه بسته به نوع سفارش مشتری قدرت بالا جهت نصب سنگ و اتصالات. چسب مگاپوکسی و مولتی پوکسی دارای ساختاری دو جزئی و با پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت سختی بسیار بالا، یک پیوند شیمیایی همیشگی بوجود می آورد.
این چسب در عین انعطاف پذیری، از نظر شیمیایی خنثی می باشد که حتی با گذشت زمان دچار تغییر نمی شود. این فراورده فاقد هرگونه تنش بوده و در مقابل فشار، همچنان مستحکم می ماند.

نحوه اجرا:
برای نصب کافی است در چهار گوشه و مرکز سطح مورد نظر از این ماده استفاده شود که در حالت عمومی حدوداً ۱۰% فضای سطح مورد نظر توسط این ماده پوشش داده می شود. جهت اجرا ابتدا دو جزء A و B  چسب مورد نظر را  به طور مساوی مخلوط کرده، بصورت لقمه ای و در پنج نقطه بر روی سنگ یا بتن و یا فرم فلزی به مقدار لازم قرار می دهیم. در صورت عدم اختلاط کامل و صحیح، کارایی لازم را نداشته و همواره به شکل خمیر باقی می ماند.

نام آگهی دهنده : شهاب موذنی کیا
تلفن : ۰۲۱۳۳۷۴۴۵۵۵
تلفن همراه : ۰۹۳۹۳۰۶۰۳۷۹
استان :
آدرس : تهران شهرری خ فدائیان اسلام سه راه پل سیمان خ سرگرد محمدی پلاک

پاسخ ترک