فرهنگ > ادبیات – انتشارات جهان کتاب ۴ کتاب تازه خود را از مجموعه نقاب با ترجمه عباس آگاهی روانه بازار کرد و در دسترس علاقه‌مندان به داستان‌های پلیسی قرار داد.

به گزارش همشهری، «مگره نزد فلاماندها» نوشته ژرژ سیمنون، «اغما» نوشته فردریک دار، «پرواز بدون او» نوشته میشل بوسی و «نجس‌ها» نوشته پی‌یر بوالو و توماس نارسژاک به‌ترتیب کتاب‌های ۶۸تا ۷۱مجموعه پلیسی نقاب هستند که ترجمه هر ۴عنوان را آگاهی برعهده داشته است. مگره نزد فلاماندها ۱۱فصل دارد و درباره سربازرس مگره است که به درخواست یکی از اعضای خانواده فلاماند برای حل معمایی پلیسی روانه شهر کوچک ژیوه در مرز بلژیک می‌شود.

این کتاب ۱۶۰ صفحه‌ای در ۱۱۰۰نسخه به بهای ۱۲هزار تومان منتشر شده است. داستان اغما درباره یک فیلمنامه‌نویس جوان است که در قطار هامبورگ به دختری جوان دل می‌بازد اما از قطار به بیرون پرت می‌شود و… این رمان ۱۶۸صفحه‌ای از ۲۳فصل و شمارگان ۱۱۰۰نسخه به بهای ۱۲هزار تومان به بازار آمده است. داستان ۳۳۲صفحه‌ای پرواز بدون او در ۶۲فصل روایت می‌شود و درباره نوزادی ۳ماهه است که در پرواز استانبول به پاریس از هواپیمای در حال سقوط به بیرون پرت شد و تنها نجات‌یافته این پرواز شوم لقب گرفت.

سرنوشت شگفت‌انگیز و معماگونه این نوزاد ۱۸سال بدون پاسخ ماند تا اینکه… پرواز بدون او در شمارگان ۱۱۰۰نسخه به بهای ۲۵هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. چهارمین و آخرین کتاب هم نجس‌ها نام دارد؛ عنوانی که براساس فرهنگ لاروس به طبقه‌ای پست و پلید در هند اطلاق می‌شود. نویسندگان نجس‌ها شیوه روایت را براساس نگارش نامه استوار و چند داستان موازی را برای مخاطبان خود روایت کرده‌اند. چاپ اول این کتاب ۱۶۸صفحه‌ای بهار امسال در شمارگان ۱۱۰۰نسخه و به بهای ۱۲هزار تومان به بازار آمده است.

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک