رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تکذیب خبر سقوط شهاب در چند استان کشورگفت:تا این لحظه هیچ گزارشی از سقوط شهاب در هیچ یک از استان‌های کشور دریافت نشده است.

چرخساز رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص اخباری که از روز گذشته در رسانه ها و فضای مجازی دنبال می شود، مبنی بر سقوط شهاب سنگ در چند استان کشور گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر سقوط شهاب سنگ درهیچ یک از استانهای کشور  دزیافت نشده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تصریح کرد:اخباری که در خصوص چنین خبری در رسانه ها منعکس می‌شود از جمله اعلام سقوط شهاب سنگ در استانهای قزوین،زنجان،همدان و البرز را سازمان امداد و نجات تکذیب می کند.

چرخساز خاطر نشان کرد: به هر حال دیدن شهاب سنگ در آسمان طبیعی است و احتمال دیده شدن شی نورانی (شهاب سنگ) در آسمان شب همیشه وجود دارد اما این موضوع به معنای سقوط شهاب سنگ نیست و تا این احظه نیز هیچ گزارشی در این خصوص دریافت نشده است.

انتهای پیام/

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.