اقتصاد > انرژی – همشهری آنلاین:همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنعت CNG و سوخت‌های جایگزین با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۶ و ۱۷ آذرماه امسال در پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می‌شود.

ایسنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نوشت: در سال 1393، میزبانی هفتمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت گازسوز جهان با نام 7th ANGVA 2017 به جمهوری اسلامی ایران اعطا شد.
به‌منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری شایسته 7th ANGVA 2017 مقرر شد در سال‌های 94 و 95، دو پیش رویداد تحت عنوان «نمایشگاه و همایش صنعت CNG و سوخت‌های‌جایگزین» برگزار شود که پیش رویداد نخست در 16 و 17 آذرماه 94 با حضور فعالان صنعت در بخش خصوصی‌ دولتی و عمومی برگزار شد.
در سال جاری نیز بر اساس بازخوردهای حاصل از رویداد سال گذشته، تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب‌تر و موثرتر IRAN CNG 2016 در 16 و 17 آذرماه انجام داده‌ شده است.
حضور در همایش‌های جهانی و برگزاری آن دریچه‌ای برای تعامل با صاحب‌نظران و فعالان در حوزه صنعت و همچنین به اشتراک گذاشتن بازار و فرصت‌هایی برای جذب سرمایه و توسعه صادرات خواهد بود.
در IRAN CNG 2016 تلاش می‌شود تا وضعیت صنعت CNG و سوخت‌های جایگزین در ایران و جهان از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد.
در این رویداد علمی و صنعتی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان صورت می‌گیرد، مهندسین و متخصصان داخلی و خارجی علاوه بر معرفی تکنولوژی‌های نوین در حوزه این صنعت، فرصت‌ها، تهدیدها و چالش‌های پیش رو در دوران پس از تحریم را بررسی خواهند کرد.
این همایش و نمایشگاه بین‌المللی با محوریت وضعیت امروز و چشم‌انداز آینده، تحولات فناوری، اصلاح سبد سوخت، توسعه صادرات و همکاری‌های بین‌المللی، طرح‌های توسعه‌ای و اثرات زیست‌محیطی برگزار خواهد شد و آخرین‌ مهلت دریافت مقالات، اول آبان‌ماه 1395، اعلام نتایج داوری مقالات 10 آبان‌ماه و همچنین اعلام آمادگی برای ارائه کارگاه‌ها نیز همین تاریخ خواهد بود. آخرین‌مهلت ارسال نسخه نهایی نیز 20 آبان‌ماه است.
لازم به ذکر است شرکت‌های دانش‌بنیان جهت ثبت نام و رزرو غرفه نمایشگاهی شامل تخفیف خواهند بود.

Powered by WPeMatico