هشدار سوریه به رژیم صهیونیستی | منتظر پاسخ‌های غیرمنتظره باشد

جهان > غرب آسیا – همشهری آنلاین:دولت سوریه به رژیم صهیونیستی هشدار داد این رژیم در حملات آتی خود علیه سوریه با پاسخ‌های «غیرمنتظره بیشتری» روبرو خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، ایمن سوسن معاون وزیر امور خارجه سوریه روز سه شنبه در کنفرانس خبری در دمشق گفت اسرائیل در حملات آتی خود علیه سوریه با «اقدامات غیرمنتظره بیشتری» روبرو خواهد شد.
وی گفت: «من کاملاً اطمینان دارم که متجاوز به شدت از پاسخ ما متعجب خواهد شد زیرا گمان می کند جنگی که سوریه چند سال است با آن روبروست باعث شده است سوریه از روبرو شدن با حملات متجاوزان ناتوان گردد.»
معاون وزیر امور خارجه سوریه افزود: «هر زمان که آنها تلاش کنند به سوریه حمله کنند با اقدامات غیرمنتظره بیشتری روبرو خواهند شد.»
اظهارات ایمن سوسن پس از آن مطرح می شود که سامانه دفاع هوایی سوریه توانست روز شنبه یک جنگنده اف-۱۶ اسرائیلی را سرنگون سازد. این جنگنده در حال بازگشت از تجاوز هوایی در سوریه بود که مورد هدف قرار گرفت و سرنگون شد.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر روز یکشنبه تهدید کرد اسرائیل با وجود از دست دادن یک هواپیمای جنگی پیشرفته، به حملات خود در سوریه ادامه می دهد.
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ اسرائیل نیز روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: «هیچ محدودیتی برای حملات نظامی وجود ندارد، به علاوه ما هیچ محدودیتی را نمی پذیریم».

Powered by WPeMatico