با ایران ناز همراه باشید تا شما را به خاطرات نوستالژیک ببریم ایران بچه های دهه شصت خاطرات زیادی با تلویزیون و مجری هایش دارند که هنوز هم یکی از بی نظیرترین خاطرات عمرشان است. مجری های نوستالژیک بچه های دهه شصت اگرچه خطوطی روی صورتشان نمایان شده اما مهربانی چهره هایشان همیشگی است. در روز کودک پنج مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت دورهم جمع شدند و از روزهای خوب اجرا در آن سالها گفتند.

برنامه عصر خانواده در روز کودک میزبان پنج مجری سرشناس برنامه های کودک و نوجوان تلویزیون بود و الهه رضایی تصویری از این دورهمی را با دوستدارانش به اشتراک گذاشت.الهه رضایی مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت با انتشار این عکس نوشت :

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

به مناسبت روز کودک ما پنج مجری قدیمی تر برنامه های کودک و نوجوان شبکه یک و دو سیما در برنامه عصر خانواده جمع شدیم ، البته گیتی خانم خامنه خودش مجری بود و بقیه مهمان…حیفم اومد این عکس رو که با عوامل برنامه ساز برنامه عصر خانواده گرفتیم اینجا نذارم . با سپاس از همه این عزیزان….

الهه رضایی ، گیتی خامنه ،شیده معاونی ، مینا هاشمی و اکرم محمدی خواه پنج مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت در این قاب حضور دارند.مجری های نوستالژیک دهه ۶۰ را بیشتر بشناسیداکرم محمدی خواه یکی از مجریان قدیمی برنامه کودک شبکه دوم سیما است که در دهه هفتاد اجرای برنامه کودک را در این شبکه برعهده داشت.

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

مینا هاشمی متولد ۱۳۵۰ است که از سال ۱۳۶۴ کار خود را در سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی آغاز کرد. خانم مینا هاشمی یکی از مجریان دهه هفتاد برنامه کودک و سیمای نوجوان شبکه اول سیما بودند.

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

شیده معاونی فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۵۹ شروع کرد . در کارنامه او می توان به گویندگی در برنامه های رادیویی و تلویزیونی به شکل حرفه ای اشاره کرد.

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

شیده معاونی مجری نوستالژیک دهه شصت
او کارش را با برنامه بچه های انقلاب شروع کرد و از سال ۱۳۷۱ همزمان با رادیو مجری گروه کودک شبکه یک شد.پس از ۱۲ سال از سال ۸۳ دوباره به مدت دو سال به کار در رادیو پرداخت و کار در سیما را رها کرده تا این که دعوتنامه شبکه دو به دستشان رسید و همکاری با سیما را دوباره از سر گرفتندایشان کارهای تلوزیونی را ترجیح می دهند چون از طریق تصویر ارتباط بیشتری با بچه هایی که در خانه بودند، می توانستند برقرار کنم.

همچنین در سال ۱۳۷۳ ازدواج کردند و یک فرزند دختر به نام نازنین دارند.گیتی خامنه مجری برنامه های کودک تلویزیون شبکه یک از سال ۱۳۵۸ تا اواسط دهه ۷۰ بود. او به مدت ۱۵ سال در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به فعالیت پرداخت و سپس به خارج از ایران رفت.وی در سال ۱۳۸۹ دوباره به ایران بازگشت. پس از بازگشت، در شبکه تهران به اجرای برنامه «بچه های دیروز» مشغول شد که به بیان خاطرات کودکان دهه ۶۰ اختصاص دارد.

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

او کار خود را در گروه کودک و نوجوان صدا و سیما آغاز کرد.یکی از مجری هایی که در دهه شصت حضور داشت و تا دهه هفتاد هم بچه ها را جلوی تلویزیون می نشاند تا حرف های خوب و مهم بزند و خبر از کارتون و برنامه بعدی بدهد الهه رضایی است.

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

او هم اکنون مدیر یک مهد کودک نقلی در دیباجی شمالی است و هنوز هم با بچه ها سر و کله می زند. وی در سال ۱۳۵۸ و هنگامی که ۱۵ ساله بود، برای اجرا در برنامه کودک پذیرفته شد و فعالیت خود را آغاز کرد. در تیر ماه همین سال بود که اولین اجرای خود را مقابل دوربین انجام داد. او در دهه شصت خورشیدی به عنوان مجری برنامه کودکان توانست به اوج معروفیت خود در تلویزیون برسد.

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

نوستالژی مجری های تلویزیون برای دهه 60 (عکس)

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک