میرسلاو بلاژویچ: ایمان دارم پرسپولیس برانکو قهرمان آسیا می‌شود

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
سرمربی اسبق تیم‌های ملی کرواسی و ایران گفت: برای دوست عزیزم برانکو و پرسپولیس بزرگ در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و ایمان دارم برانکو و یارانش می‌توانند به قهرمانی آسیا برسند.

میرسلاو بلاژویچ در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: پرسپولیس در این فصل با وجود همه مشکلات توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا حاصل هدایت صحیح برانکو و همدلی بالای بازیکنان این تیم است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در سالهای ۲۰۰۱ – ۲۰۰۲ در خصوص صعود پرسپولیس با سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ دستیار پیشین خود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالم و برانکو بار دیگر توانایی های بالای خود را به اثبات رساند.
وی ادامه داد: به عنوان کسی که برانکو را کاملا از نزدیک می شناسد معتقدم او یکی از بهترین و با شخصیت‌ترین مربیان دنیا است.
سرمربی تیم ملی کرواسی در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه که توانست در این رقابت‌ها به مقام سوم دنیا برسد، ادامه داد: زمانی که برانکو در تیم ملی کرواسی دستیار من بود همیشه اعتقاد ویژه‌ای به او داشتم و به نظر من دانایی و بازیخوانی این مربی نظیر ندارد.

  • برانکو تنها گزینه من برای سرمربیگری کرواسی است

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مربیگری برانکو در تیم ملی فوتبال کرواسی اشاره کرد و گفت: چنانچه من رییس فدراسیون کرواسی بودم، تنها گزینه من برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورم، برانکو ایوانکوویچ بود.

وی در خصوص اینکه چرا هیچگاه به برانکو برای سرمربیگری تیم ملی کرواسی پیشنهادی داده نشده است، تصریح کرد: برانکو همیشه به عنوان یک مربی محبوب و کاربلد در کرواسی مطرح بوده و همیشه یکی از گزینه‌های فدراسیون ما است.

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک

چهار × دو =