13.9 C
Tehran, Iran
جمعه, آذر ۲۳, ۱۳۹۷

مگامال

234 views
0

مگامال بازار بزرگ اکباتان

TEHRAN  MAGA  MALL
مجموعه تجاری فرهنگی مگامال،با سرمایه گذاری شرکت مهرگان در غرب تهران و در مجاورت بزرگراه شهید ستاری در زمینی به مساخت ۱۹ هکتار احداث شده .

مگامال
این مجتمع عظیم شامل:

بزرگ بازار

بزرگ بازار تهران  نام ایرانی این مجتمع است .اولین مگامال ایران به مساحت بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع در ۵ طبقه ارتفاع در زمینی به مساحت ۱۹ هکتار که ۱۴ هکتار آن فضای سبز و آب نماهای زیبا شهری است ، ساخته شده است . وجود امکاناتی مثل هتل ، تالار رستوران مجلل ، مسجد و ایستگاه مترو و بیش از ۲۸۰۰ پارکنیگ سر پوشیده از دیگر خدماتی است که به (( تهران مگامال )) کمک می کند تا میزبان شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی باشد .

ویژگی های تهران مگامال
ورودی هایی از چهار سو
پارکینگ سر پوشیده با گنجایش ۲۸۰۰ اتومبیل
شهربازی سرپوشیده به ارتفاع ۱۲ متر مجهز به دستگاه های پیشرفته و متنوع در مساحت ۵۳۷۰ متر مربع
بولنیگ در ۱۲ لاین همراه با امکانات ویژه خانوادگی
هایپر مارکت به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع در ۳ طبقه ، ارائه دهنده محصولات غذایی ، پوشاک ، آرایشی
مبلمان و لوازم خانگی
دنیای زنان برای اولین بار در ایران مورد نیاز بانوان شامل فروشگاه های لباس ، لوازم آرایش و سالن های زیبایی را در فضایی خاص به آنها ارائه خواهد داد .
پردیس سینمایی با هفت سالن که امکان پخش هفت فیلم بطور مجزا و یا یک فیلم برای تمام سالن ها بطور همزمان و برای اولین بار در ایران (( سالن طلایی )) که امکان پذیرایی با صندلی های ویژه و راحت را دارد .
فود کورت و رستوران های ارائه دهنده غذاهای بین المللی در فضایی وسیع با امکانات پذیرایی عالی .
دنیای الکترونیک یا  IT  MALL به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع
دنیای مبلمان به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع در دو طبقه
وید  ( Void) با شکوه مرکزی با مساحت ۷۵۰ متر مربع به ارتفاع ۳۵ متر محلی مناسب برای برگزاری فستیوال ها و نمایشگاه ها.
بیش از ۲۰۰واحد تجاری ویژه حضور برندهای مطرح و مشهور و فروشگاه های ارائه دهنده خدمات و کالاهای برتر.
اختصاص تنها ۲۰درصد از زیر بنای ۰۰۰/۲۰۰ متر مربع مگامال به فضاهای تجاری و بقیه فضاها به فعالیت های عمومی ، فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی و هایپر مارکت .
طبقه بندی موضوعی کالا و خدمات برای سهولت در خرید و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان
اختصاص۳ آسانسور شیشه ای در۵ طبقه ارتفاع در وید مرکزی درکنار ۲۸ آسانسور و۳۴ پله برقی و۱۶ رمپ متحرک
مترو و ایستگاه مستقل (( تهران مگامال )) که از ایستگاه های خط ۴ متروی تهران است و امکان دسترسی آسانی را از شرق تا غرب تهران ایجاد می کند .
موقعیت جغرافیایی ، راه های دسترسی

وجود سایت ۱۹ هکتاری پروژه در کنار بزرگراه ستاری و اتصال این بزرگراه به آزاد راه تهران – کرج ، جاده مخصوص و بزرگراه های نیایش ، شهید همت و شهید حکیم نشان از توجه طراحان پروژه در انتخاب استثنایی موقعیت پروژه را دارد . که دسترسی آسانی را به شهرک های اطراف تهران و مناطق غرب ، شمال و جنوب تهران امکان پذیر می کند .
اتصال خط ۴ متروی تهران که طولانی ترین خط مترو از شرق تا غرب تهران است و ایستگاه اختصاصی (( تهران مگامال )) امکان دیگری برای سفرهای شهری به این مکان است .
مجاورت (( بزرگ بازار تهران )) با فرودگاه مهر آباد که از فعال ترین فرودگاه های کشور محسوب می شود و نیز ترمینال غرب که یکی از فعال ترین ترمینال های اتوبوسرانی کشور است از پتانسیل های دیگر این مجتمع می باشد .
شهرک های مدرن و بزرگ اطراف (( تهران مگا مال )) مثل شهرک اکباتان ، شهرک آپادانا ، شهرک شهید فکوری و محله های صادقیه ، بلوار فردوس ، نور ، سازمان برنامه ، جنت آباد و تهرانسر که نشان از حضور بیش از ۵۰۰ هزار نفر ساکن در فاصله کمتر از ۵ کیلومتری مجتمع (( تهران مگا مال )) بوده و از امتیاز های مهم این مجموعه بشمار میرود .

وید مرکزی

وید مرکزی در طبقه همکف ۱ قرار گرفته و بیش از ۷۵۰ متر مربع فضای بسیار زیبا و مناسب برای امور تبلیغاتی ، بازاریابی و نمایشگاهی دارد ، ارتفاع این وید از زمین تا سقف ۳۵ متر می باشد و از همه طبقات به این وید دید مستقیم وجود دارد .
وید مرکزی میتواند محل مناسبی برای ارائه اجناس خاص فروشگاه های مجتمع در زمان حراج های فصلی و برگزاری برنامه های ویژه ، جشنواره های فرهنگی و هنری و فستیوال های فصلی باشد که همه اینها عاملی جذب و حصور مشتریان و بازدید کنندگان بیشتر برای (( تهران مگامال )) می باشد .
وجود لابی های شیشه ای و استفاده از آخرین سیستم اطفاء حریق و دوربین ها و کنترل نامحسوس  امنیتی و بالاخره برای اولین بار در ایران سیستم جت فن های هوشمند از دیگر امکانات ویژه این پارکینگ است .
لابی های شیشه ای مستقر در پارکینگ ها ، فضای های مطبوع و زیبایی است که مراجعین می توانند با استفاده از این مکان ها ضمن برخورداری از هوای مناسب و مطبوع بعد از پیاده شدن از خودرو از امکانات پله برقی ، آسانسور ها ، دستگاه های خودکار پارکینگ ، تابلوهای اطلاع رسانی و راهنمای طبقات استفاده کنند . این لابی ها ضمن زیبا سازی فضای کلی پارکینگ در خوانا سازی پارکینگ عظیم مجتمع و سهولت دسترسی مراجعین نقش مهمی دارند .

هایپر مارکت

هایپر مارکت مجتمع به مساحت ۱۱ هزار متر مربع در ۳ طبقه از بزرگترین فروشگاه های (( تهران مگامال )) است . شش دستگاه پله برقی و سه دستگاه آسانسور بزرگ و دو دستگاه آسانسور باری اختصاصی ، طبقات این هایپر مارکت را به هم متصل و امکان تسهیل در رفت و آمد و خرید را برای مشتریان فراهم آورده است . ورودی های متعدد از طبقات مختلف مگا مال و دسترسی به کریدور مترو از ویژگی های خاص هایپر مارکت است که امکان رقابت را برای عرضه کالاها فراهم آورده است درساخت این فروشگاه از مواد و مصالح مرغوب در بخش های معماری و تاسیسات مکانیکی ، الکتریکی و الکترونیکی پیشرفته و مدرن استفاده شده است .
هایپر مارکت (( تهران مگامال )) از پر رفت و آمدترین واحدهای این مجتمع عظیم است که آسایش و راحتی را برای خانواده ها به ارمغان می آورد .

index

مجتمع سینمایی

وجود سینه پلکس با ۷ سالن سینمایی به ظرفیت جمعا ۱۲۰۰ نفر که امکان  نمایش یک فیلم به صورت همزمان در همه سالن ها و یا نمایش مستقل فیلم در سالن های مجزا را دارد از جذابیت های خاص (( تهران مگامال )) است . سالن موسیقی و کنفرانس که دارای فضای پشتیبانی مناسبی است و برای اولین بار در ایران سالن طلایی یا VIP  با اتاق انتظار مستقل و پذیرایی در صندلی های ویژه  که محل مناسبی برای برگزاری برنامه های خاص و نمایش اختصاصی فیلم ها می باشد از دیگر ویژگی های مجتمع سینمایی است . کلاس های آموزش هنری و فروشگاه های عرضه کننده اقلام فرهنگی و کتاب فروشی عظیم در کنار سینه پلکس (( تهران مگامال )) قطعا موجب جذب جوانان و خانواده های علاقمند به سینما و فرهنگ خواهد بود .

شهر بازی

یکی از ویژگی های بارز (( تهران مگامال )) ، که مسلما باعث جذب بیشتر علاقمند بخصوص کودکان و نوجوانان همراه با خانواده به این مجتمع خواهد بود شهر بازی بزرگ ، سرپوشیده و با ارتفاع ۱۲ متر در طبقه سوم مگامال و در مجاورت مجتمع سینمایی است .
شهربازی (( مگامال )) به وسعت بیش از ۵ هزار متر مربع با بهره مندی از مدرن ترین وسایل بازی الکترونیکی و مکانیکی دارای دو ورودی مجزا از همان طبقه با دسترسی به تراس وسیع با چشم انداز کوه های شمال تهران ، امکان تفریح متفاوتی را برای اعضای خانواده فراهم می آورد .
شهربازی ، مجتمع سینمایی و فروشگاه های فرهنگی موجود درطبقه سوم تهران مگامال این طبقه را بعنوان یکی از طبقات پر رفت و آمد ، مفرح  و جذاب مجتمع تبدیل خواهد کرد
بولینگ ، بدنسازی

دوازده لاین بولینگ با استاندارد بین المللی در فضایی به مساحت ۱۲۸۰ متر مربع در طبقه دوم استفاده اختصاصی ۴ لاین جهت خانواده ها  از امکانات تفریحی و ورزشی (( تهران مگامال )) است .
در بخش دنیای ورزش نیز سالن های بدنسازی و  SPA  زمان مناسبی را برای علاقه مندان پدید می آورد .
دنیای زنان
برای اولین بار در ایران ، دنیای زنان فضایی اختصاصی تنها ویژه خانم ها را ارائه داده است که در این بخش مهد کودک ساعتی ، فروشگاه های لباس ، لوازم آرایش و سالن های زیبایی و سالن ورزشی با تجهیزات مدرن بدنسازی ، محیطی آرام ، اختصاصی و صمیمی را برای خانم های با سلیقه ایرانی ایجاد می کند .
در این ترکیب حضور برندهای لوازم آرایشی و پوشاک و زیور آلات در کنار سالن های زیبایی ، مد لباس ، رستوران و کافی شاپ فرصت مناسب و استثنایی را برای خانم ها جهت سپری کردن اوقات فراغت ، خرید ، گفتگو و تفریح ایجاد می کند .
دنیای زنان فضایی مطمئن و آرام و شایسته بانوی ایرانی است که قطعا مورد توجه خاص بانوان گردشگر داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت .

دنیای مبلمان
دنیای مبلمان دارای فضایی فراخ و متفاوت در دو طبقه از مجموعه فروشگاه های بزرگ ((  تهران مگامال)) است که به وسعت ۲۴۰۰ متر مربع آخرین دستاورهای مدرن صنعت چوب داخلی و خارجی را ارائه می دهد .
دنیای مبلمان  در کنار دیگر بخش ها و صنوف مجتمع نه تنها مکان بزرگی برای انتخابی خوب و آسان برای خانواده ها است بلکه فضای مناسب با تنوعی قابل قبول جهت انتخاب بهترین طراحی و چیدمان دفاتر اداری و تجاری نیز می باشد .
دنیای کامپیوتر
دنیای الکترونیک و یا  IT  مال فضایی متفاوت در عموم شاپینگ مال ها است که با حضور برندهای مطرح در زمینه  IT ، موبایل و فناوری اطلاعات مخاطبان خاص و جوانان را جلب و با ارائه سرویس های خاص و امکانات مطلوب از ویژگی های مهم یک مجتمع های چند منظوره محسوب می شوند .
IT مال (( مگامال )) در طبقه دوم به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع در مجاورت بولینگ و برندهای پوشاک جوانان و لوازم ورزشی فضای مناسبی بخصوص برای جوانان در این طبقه ایجاد کرده است تا در کنار نفریح و ورزش یک هارمونی هماهنگ با دنیای تکنولوژی فردا را تجربه کنند .

رستوران ملل و کافه تریا

فود کورت یا رستوران بین المللی ، به همراه فست فودها ، کافه تریاها و دیگر غذا خوری های مجموعه با نمای شمال تهران از فضاهای دلپذیر دلنشین (( بزرگ بازار تهران )) است که ذائقه هر ایرانی را تحریک می کند تا تنوع غذایی کشورمان و دیگر کشورهای جهان را امتحان کنند .
فود کورت (( تهران مگامال )) در طبقه دوم و فضایی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع قرار دارد که ۱۰۰۰ متر مربع از این فضا برای پذیرایی از مراجعین در نظر گرفته شده است . این بخش با اتصال به یک تراس وسیع با چشم انداز کوه های شمال تهران در فصول مختلف ، پذیرای مراجعین خواهد بود . تمامی غرفه ها دارای حداقل ۲ آشپزخانه ، یکی در معرض دید برای آماده سازی غذا و دیگری برای پخت و پز می باشد .
ایجاد کریدور تدارکاتی و سرویس های بهداشتی اختصاصی جهت کارکنان در این کریدور نشان از استانداردهای بالای بهداشتی و خدماتی در این مجتمع است .
مجموعه رستوران های فست فود در طبقه سوم در مجاورت سینما و شهر بازی و کافه تریاهای بخش شمالی در طبقه همکف دوم در مجاورت پارک زیبای مجتمع از دیگرمجموعه رستوران های (( تهران مگامال )) هستند .


IT MALL با برندهای بزرگ در اکباتان

مگا مال

 

طبقه سوم مجتمع بزرگ تجاری مگامال در منطقه شهرک اکباتان تهران، با حضور برندهای برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات به بزرگ‌ترین مرکز فروشگاهی غرب تهران در حوزه ICT تبدیل می شود. این مرکز که IT MALL نام گرفته، قرار است در روزهای باقی مانده از سال ۱۳۹۱ درهای خود را به روی علاقه‌مندان کالا و خدمات فاوا بگشاید.

 

طبقه سوم مجتمع بزرگ تجاری مگامال در منطقه شهرک اکباتان تهران، با حضور برندهای برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات به بزرگ‌ترین مرکز فروشگاهی غرب تهران در حوزه ICT تبدیل می شود. این مرکز که IT MALL نام گرفته، قرار است در روزهای باقی مانده از سال ۱۳۹۱ درهای خود را به روی علاقه‌مندان کالا و خدمات فاوا بگشاید.

فناوران- سیدمهدی ختن، مدیر اجرایی شرکت عصر الکترونیک که به عنوان مجری پروژه‌های IT گروه اقتصادی مهرگان، مدیریت پروژه IT MALL را به عهده دارد، با بیان این مطلب گفت: در پروژه مگامال شهرک اکباتان، بخشی به مجموعه فروشگاهی “هایپرمی” اختصاص دارد که طبقه سوم این بخش با تصمیم مدیران گروه اقتصادی مهرگان، به تاسیس IT MALL اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه این مجموعه با چهار هزار مترمربع فضای فروشگاهی که به انضمام مشاعات در کل پنج هزار مترمربع را شامل می‌شود، بزرگ‌ترین مجتمع فروشگاهی ICT در غرب کشور و یکی از بزرگ‌ترین‌ها در کل کشور خواهد بود، گفت: نخستین هدف مدیریت گروه اقتصادی مهرگان از چنین تصمیمی، کاهش سفرهای درون شهری شهروندان برای تامین کالاهای ICT بوده است. این رویکرد ایجاب می‌کند که ارایه کالا و خدمات فناوری اطلاعات در مجموعه IT MALL با بهترین کیفیت و کمترین ضریب خطا صورت بگیرد، به نحوی که مشتری برای همه نیازهایش در زمینه فاوا، پاسخی مناسب در IT MALL بیابد.

ختن گفت: برای تامین این هدف به سراغ تامین‌کنندگان خوشنام و معتبر فناوری اطلاعات و ارتباطات رفتیم که آنها نیز با اطلاع از امکاناتی که در مجموعه IT MALL قرار است ارایه بشود، عمدتا دعوت ما را پذیرفتند و اعلام حضور کردند.

وی در توضیح مجموعه‌های حاضر در IT MALL گفت: شرکت‌ها و برندهایی مثل همراه اول، ایرانسل و رایتل در زمینه خدمات موبایل، سازگار ارقام، فراسو و مادیران، تسکو، ایسوس، MSI، سونی، پاناسونیک و لاجیتک در زمینه کالاهای سخت‌افزاری تنها چند تا از نام‌ها و برندهای معتبر حاضر در این مجموعه هستند. ضمن اینکه در این مجموعه فروشگاهی فضای مناسبی هم برای ارایه نرم‌افزارهای معتبر و دارای مجوز تدارک دیده شده است.

ختن افزود: همچنین در مجموعه IT MALL با همکاری مرکز توسعه رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شبکه ملی فرهنگ، بزرگ‌ترین گیم‌نت کشور در شرف راه‌اندازی است که در آن، برگزاری جام‌ها و فستیوال‌های متعدد گیم از جمله بازی‌های کشورهای اسلامی پیش‌بینی شده است.

مدیراجرایی شرکت عصر الکترونیک افزود: برای اینکه مطمئن شویم مصرف کنندگان و مراجعانIT MALL در این مجموعه بزرگ فروشگاهی پاسخ نیازهای خود را خواهند یافت، علاوه بر فروش سخت‌افزار، نرم‌افزار و کالاهای مرتبط، فضاهایی هم برای ارایه خدمات تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه مجموعه، به دلیل اعتقادی که به فعالیت‌های رسانه‌ای دارد، سعی کرده که فضاهایی نیز به ارایه مطبوعات مرتبط اختصاص دهد.


راه‌اندازی فروشگاه الکترونیکی

ختن گفت: در راه‌اندازی IT MALL تاکید ویژه‌ای بر تجلی استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در ارایه خدمات‌مان داشته‌ایم؛ وارد زیرا معتقدیم رسالت اصلی ما کسب درآمد نیست، بلکه کمک به توسعه استفاده از خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و تقویت فرهنگ شهروند الکترونیکی است. با همین رویکرد، حتی کافی‌شاپی که در این مجموعه فروشگاهی راه‌اندازی می‌شود، مجهز به ابزار فاوا برای دریافت سفارش خواهد بود.

وی افزود: راه‌اندازی فروشگاه الکترونیکی نیز با هدف تقویت همین نگاه پیش‌بینی شده است.
ختن در توضیح شیوه کار فروشگاه الکترونیکیIT MALL گفت: این فروشگاه الکترونیکی در واقع خدمتی است که به صاحبان کالا و مشتریان ارایه می‌شود؛ به این ترتیب که مجموعه IT MALL با در نظر گرفتن امکانات ویژه از جمله ون‌های ویژه و شکیل حمل و نقل کالا و پرسنل آموزش دیده، اقدام به ارایه کالاهای شرکت‌های حاضر در IT MALL به خریداران آنلاین می‌کند و رقیب تامین کنندگان کالا نخواهد بود.


انبار مکانیزه و مطمئن

مهدی ختن یکی دیگر از ویژگی‌های مجموعه فروشگاهی IT MALL را انبار مدرن آن دانست و گفت: انباری که در این مجموعه در دست راه‌اندازی است، کاملا مکانیزه و مبتنی بر یک سیستم نرم‌افزاری تایید شده است.

وی گفت: روال کار به این صورت پیش‌بینی شده که تامین کنندگان کالا، محصولات‌شان را به طور امانی به انبار IT MALL می‌سپارند و ما نیز بالاترین استانداردهای ایمنی از جمله سیستم ضد حریق، انواع بیمه و فضای مناسب را برای این محصولات پیش‌بینی کرده‌ایم.

وی افزود: پس از خرید، مشتری با تگ ویژه‌ای که در اختیار دارد به انبار مراجعه می‌کند و کالای خریداری شده او به صورت مکانیزه از انبار خارج و به مشتری تحویل داده می‌شود. ضمن اینکه برای کالاهای حجیم، پرسنل در حمل کالا تا محل خودرو مشتری کمک خواهند کرد.

ختن گفت: به این ترتیب ضمن اینکه مشتری در خرید خود احساس رضایت و راحتی می‌کند، تامین‌کنندگان کالا نیز از هزینه‌هایی مثل انبارداری، بنکداری و بیمه محصول رهایی می‌یابند و به این ترتیب می‌توانند محصولات و خدمات‌شان را با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی و خدماتی استاندارد به دست مشتری برسانند.
چهارراه حوادث
مدیراجرایی شرکت عصر الکترونیک به عنوان مجری IT MALL، محل استقرار مگامال را از دیگر امتیازات این مجموعه عنوان کرد و گفت: موقعیت جغرافیایی این مجموعه بزرگ فروشگاهی به نحوی است که در میان اتوبان‌های مهم شهید باکری، حکیم، شهید همت، شهید ستاری و جاده مخصوص قرار گرفته، ضمن اینکه با ایستگاه مترو اکباتان تنها چند قدم فاصله دارد. این ویژگی‌ها موجب دسترسی ساده به این مجموعه می‌شود.

وی افزود: در کنار این سهولت دسترسی، امکانات پارکینگی “مگامال” قابل ذکر است که برای خریداران کالا و خدمات رایگان است و تمامی این امکانات کمک می‌کند که خریدار با کمترین دغدغه از نظر دسترسی به این مجموعه مراجعه کند و بی‌نیاز از مراجعه به مرکز شهر تهران برای تامین نیازهای ICT خود باشد.
به گفته وی، این مجموعه می تواند نیازهای سخت افزاری، نرم افزاری و خدمات شهروندان، به ویژه کارخانجات غرب تهران و جاده مخصوص را پاسخ دهد.


خرید فرهنگی

ختن با تاکید بر اینکه رویکرد مدیران گروه اقتصادی مهرگان در راه‌اندازی IT MALL به هیچ وجه صرفا تجاری نبوده است، گفت: بنا داریم در کنار خرید، یک تجربه فرهنگی فناوری اطلاعات و ارتباطات را به مراجعه کننده ارایه کنیم.

وی افزود: این مجموعه اقتصادی فرهنگ‌سازی برای نسل‌های حاضر و آینده کشور را رسالت خود می‌داند و از تمامی کسانی که دغدغه فرهنگ دارند و می‌توانند راهکارهای فرهنگی برای این مجموعه ارایه کنند، دعوت می‌کند که نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنند و مطمئن باشند که مورد توجه و بررسی قرار می‌گیرد.

ختن گفت: برگزاری جشن‌ها و فستیوال‌ها از جمله مواردی است که قطعا مورد توجه قرار دارد.
بازار شب عید
سید مهدی ختن همچنین درباره زمان راه‌اندازی این مجموعه فروشگاهی گفت: پیش‌بینی ما راه‌اندازی IT MALL دراواخر بهمن ماه جاری است. به هر حال سعی داریم که بازار شب عید را از دست ندهیم و با این نگاه قطعا پیش از پایان سال ۹۱ مجموعه راه‌اندازی خواهد شد.
وی گفت: هم‌اکنون بیش از ۹۰ درصد فضاهای فروشگاهی IT MALL به شرکت‌های متقاضی اختصاص داده شده و این شرکت‌ها مراحل طراحی فضا و استقرار تجهیزات را سپری می‌کنند.


درباره گروه اقتصادی مهرگان

گفتنی است موسسه مالی و اعتباری قوامین در پی تصمیمات اقتصادی کلان کشور و به منظور ایجاد امکان حضور هر چه بیشتر در بازار سرمایه در آذر ماه ۱۳۸۳ اقدام به تاسیس شرکت سرمایه‌گذاری مهرگان (سهامی خاص) کرد.

از عمده فعالیت‌های عمرانی این گروه، همکاری با بنیاد تعاون ناجا و مشارکت در ساخت و راه‌اندازی پروژه‌های عمرانی مسکونی، اداری، اقامتی و تجاری از جمله مگامال شهرک اکباتان و رزمیرداماد است.

Save

پاسخ ترک

20 − هجده =