منصوریان: استقلال من را در بازی با استقلال خوزستان ببینید

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هواداران جمعه ۱۳ مرداد به ورزشگاه بیایند چون می‌خواهیم از استقلال مورد علاقه منصوریان رونمایی بکنیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان افزود: برای بازی به لحاظ روحی، بدنی و تاکتیکی شرایطی ایده‌آل داریم و آماده مسابقه هستیم.

سرمربی استقلال تهران گفت : درباره مجتبی جباری باید گفت او بدنسازی را با ما شروع کرده و همه بازیکنان بزرگ دنیا وقتی یک دهه را پشت سر می‌گذارند موارد مصدومیت برایشان پیش می‌آید با این حال جباری در تمرین شرایط خوبی دارد و یکی از بهترین نفرات ما است.

منصوریان افزود: در آینده‌ای نزدیک او می‌تواند حتی چند بازی پشت سر هم در ترکیب اصلی باشد و با این موضوع به ما کمک کند زیرا او در داخل زمین به عنوان لیدر به خوبی نقش خود را بازی می‌کند.

وی درخصوص ۴ بازیکن مصدوم استقلال گفت: فردا آنها را در اختیار نخواهیم داشت با این حال امید ابراهیمی تمرینات بدنسازی را شروع کرده و هر زمان که شرایط خوب باشد با ما خواهد بود و پادووانی هم تمرینات خود را دیروز و پریروز آغاز کرده است.

منصوریان افزود: هواداران با آرامش و حوصله در استادیوم حاضر شوند زیرا می‌خواهم از استقلال مورد علاقه منصوریان رونمایی کنم.

وی افزود: حمله های پی در پی و بازی ریتم‌دار از جمله برنامه هایی است که هواداران خواهند دید و  استقلال خوبی را شاهد خواهیم بود.

سرمربی استقلال تهران گفت: درخصوص بازی قبل نمی‌خواهم فکر کنم چون اذیتم می کند.

منصوریان افزود: در جذب بازیکن نهایت دقت را داشتیم که این خود نوید بازی‌های خوبی را خواهد داد.

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک