اجتماع > اجتماعی – زن جوان پس از فریب دو مرد طلافروش و پزشک، آنها را به خانه‌اش کشاند تا با همدستی ناپدری‌اش و دوست او دست به اخاذی از آنها بزند.

نخستین شاکی این پرونده مردطلافروش است که به مأموران پلیس گفت: مدتی قبل زنی به همراه دخترش به مغازه‌ام آمد و سفارش یک دستبند داد. قرار شد مدل‌ها را برایش در تلگرام بفرستم و همین باعث آشنایی ما در تلگرام شد. پس از چند روز او مرا به خانه‌اش دعوت کرد اما وقتی به آنجا رفتم دو مرد وارد خانه شدند. یکی از آنها ظرف اسیدی در دست داشت و با تهدید خواست ۵۰میلیون سفته را امضا کنم.
آنها سپس مجبورم کردند که با خانواده‌ام تماس بگیرم و بخواهم ۴۰میلیون تومان برای آزادی من جور کنند. بعد هم از من عکس و فیلم تهیه کردند و گفتند اگر این پول‌ها را جور نکنم آن را در فضای مجازی منتشر کرده و آبرویم را می‌برند. آنها در نهایت با دریافت یک میلیون تومان مرا رها کردند. پس از این شکایت، ‌زن جوان دستگیر و مشخص شد که با دستور پدرخوانده‌اش این نقشه را اجرا کرده است. کارآگاهان در ادامه پدرخوانده وی را دستگیر کردند و مشخص شد که آنها با این شگرد از یک پزشک نیز ۲۰میلیون تومان اخاذی کرده‌اند.
زن جوان و پدرخوانده‌اش دیروز برای انجام تحقیقات در شعبه سوم دادسرای جنایی تهران حاضر شدند و این در حالی است که نفر سوم این گروه همچنان فراری است. در جلسه دیروز زن جوان به قاضی سیدسجاد منافی‌آذر گفت: آدم‌ربایی و اخاذی را قبول ندارم. مرد طلافروش زمانی که فهمید من مطلقه هستم، مدام برایم پیام می‌فرستاد و پیشنهاد ازدواج می‌داد. من هم برای آشنایی بیشتر او را به خانه ناپدری‌ام دعوت کردم که لحظاتی بعد از آمدن او، ناپدری‌ام و دوستش وارد شدند و با دیدن او غیرتی شده و مرد طلافروش را کتک زدند.
اخاذی از پزشک را هم قبول ندارم و چنین فردی را نمی‌شناسم. به گزارش همشهری، ناپدری هم اظهارات دخترخوانده‌اش را تأیید کرد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

Powered by WPeMatico