بازیگر و مجری مشهور مرد کشورمان که با مجریگری برنامه ساعت ۲۵ بسیار مشهور شده است با همکارش ازدواج کرد به گزارش ایران ناز محمودرضا قدیریان بازیگر کشورمان با فرشته آلوسی که وی نیز بازیگر میباشد  ازدواج کرد.

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

محمودرضا قدیریان بازیگر و مجری کشورمان, ازدواج کرد.این مجری ۳۷ ساله با انتشار عکسی خبر از خواستگاری و ازدواج خود را فرشته آلوسی را منتشر کرد.

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

فرشته آلوسی نیز بازیگر جوان کشورمان می باشد. محمودرضا قدیریان متولد ۲۰ شهریور ۱۳۵۹، مجری و بازیگر است .فارغ التحصیل لیسانس رشته نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد است، بجز مجری گری که اصلی ترین حرفه اش می باشد، سالهاست در رادیو فعالیت می کند و تجربه بازیگری را نیز دارد

ورود به رادیو

از سال ۱۳۸۲ به پیشنهاد حمید منوچهری کارگردان نمایش های رادیویی و تلویزیونی که نسبت فامیلی با یکدیگر دارند به سازمان معرفی شد و بعد از سپری کردن دو سال کار آموزی آرام آرام پا به عرصه نمایش های رادیویی گذاشت او قبل از ورود به رادیو در تئاتر مشغول بود.

گویندگی

از سال ۸۲ تا سال ۸۵ مشغول به گویندگی در رادیو شدم و تا الان به لطف خداوند هم گویندگی در رادیو می کنم و هم بازیگر نمایش های رادیویی در شبکه های مختلف هستم.

همکاری با شبکه هایی …

من اولین بار با شبکه ی جوان کار کردم و کم کم به شبکه های دیگر وارد شدم و بعد از مدتی در همه ی شبکه ها کار کردم. از رادیو قرآن گرفته تا رادیو صدای آشنا و از برنامه ی هفتایی های رادیو جوان تا برنامه ی راه شب رادیو ایران.

عرصه بازیگری

من کلا بازیگرم. من از اول بازیگر بودم. از همان موقع که وارد رادیو شدم با استادم جناب استاد حمید منوچهری، با ایشان فعالیتم را از سال ۸۲ آغاز کردم. یکی از شاگردان ایشان بودم و تا الان هم در خدمت ایشان هستم و کنار ایشان هنوز دارم یاد می گیرم.

چند سال قبل بود که سریال ستاره ی سهیل به من پیشنهاد شد که مرحوم قویدل عزیز آن را کارگردانی می کرد. من در این سریال نقش اویس قرنی را داشتم و در کنار اساتید زیادی ازی می کردم این اولین کار تصویری من بود که اتفاقا خودم هم خیلی دوستش دارم.

دوبله را دوست دارم

دوبله خیلی کم انجام دادم ولی هیچ‌وقت فرصت نکردم که بخواهم برای دوبله وقت بگذارم چون دوبلاژ هنر بسیار بسیار زیبا و با رادیو کاملا تفاوت دارد، یک تکنیک دیگری است و باید به خاطرش وقت گذاشت.

من این فرصت را هرگز نداشتم، اما اگر روزی این فرصت را داشته باشم که بتوانم از پایه از پایین بخواهم شروع کنم قطعا این کار را خواهم کرد چون دوبله را خیلی دوست دارم.

مجری گری در تلویزیون

وی از سال ۹۲ اجرای زنده برنامه تلویزیونی ساعت ۲۵ را به عهده دارد که این برنامه هر شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۰۰ دقیقه از شبکه تهران پخش می شد.

شغل و رادیو

فعالیتم در رادیو بسیار اندک شده است و بیشتر حضور من در رادیو مناسبتی است، از سوی دیگر به تدریس دروس فن بیان، گویندگی و اجرا در دانشگاه و آموزشگاه‌ ها مشغول هستم.

ملاک کار

دو چیز در انتخاب برنامه برایم مهم است؛ اول عوامل سازنده و تولید، دوم علاقه به محتوا و موضوع برنامه، اگر این دو برایم قابل قبول باشد فرقی نمی کند روی آنتن کدام شبکه می رود. کیفیت به اندازه ای مهم است که گاهی کار رادیو را به پیشنهادهای تلویزیونی ترجیح داده ام.

انتقادها به شیوه اجرا

دلیل روی مخ بودن : کلا وقتی یک مجری بخواهد ادای راحت بودن با مخاطب را دربیاورد و بیش از حد خنده های مصنوعی تحویل او دهد، روی مخ می رود.

محمود رضا قدیریان مجری برنامه «ساعت ۲۵» هم از این قاعده مستثنا نیست، او می خواهد با خنده های مصنوعی که تحویل مخاطب می دهد و بازی با کلمات، خودش را جلوی دوربین خیلی راحت و صمیمی با مخاطب نشان دهد.

اما تصنع بیش از حد در رفتارش، آنچنان روی مخ می رود که مخاطب ترجیح می دهد تا زمان پخش یک ترانه و در حد فاصلی که قدیریان در حال ردیف کردن کلمات مبالغه آمیز پشت سر هم است، کانال تلویزیون را عوض کند.

شغل دیگر و موسیقی

فقط کار خودم را ترجیح می دهم دنبال کنم. البته گوش دادن به موسیقی جزء عادات من است، خوانندگی کار دشواری است که در خود نمی بینم. ولی اگر خدا بخواهد تصمیم دارم اشعاری را دررقالب یک آلبوم، دکلمه کنم.

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک