اجتماع > اجتماعی – دختر ایرانی مقیم سوئد پس از سفر به ایران با دوست تلگرامی‌اش قرار گذاشت اما این قرار شب‌مرموزی را برای او رقم زد.

پنجشنبه گذشته دخترجوانی به کلانتری عباس آباد رفت و خبر از سرقت ساعت ۸۰ میلیون تومانی، ‌موبایل و اموالش در یک شب مرموز داد. وی در توضیح ماجرا گفت: به همراه خاله‌ام در سوئد زندگی می‌کنم. چند‌ماه پیش از طریق اینستاگرام با پسری به نام کیارش آشنا شدم. با هم از طریق فضای مجازی در ارتباط بودیم تا اینکه مدتی قبل برای دیدن مادرم که در تهران زندگی می‌کند به ایران سفر کردم و با کیارش قرار گذاشتم.
وی ادامه داد: به پیشنهاد کیارش به یک رستوران خارجی رفتیم. در آنجا پس از خوردن یک نوشیدنی حال من دگرگون شد. از رستوران که بیرون آمدیم پشت فرمان ماشین کیارش نشستم اما چون تعادل نداشتم تصادف کردم. پس از آن بیهوش شدم و چیزی به‌خاطر ندارم. وقتی چشمانم را باز کردم دیدم مقابل در خانه مادربزرگم هستم. وقتی وارد خانه شدم باز از حال رفتم. چشمانم را که باز کردم دیدم پاهایم به‌شدت کبود است، ‌روی دستم آثار تزریق است و تمام اموالم ازجمله ساعت ۸۰میلیونی ام سرقت شده است. با کیارش تماس گرفتم اما او مدعی شد شب حادثه حال خودش هم خراب شده و چیزی به‌خاطر ندارد.
با این شکایت، کیارش به دادسرا احضار شد و وقتی مقابل قاضی سیدسجاد منافی‌آذر قرار گرفت، گفت: شب حادثه وقتی طناز با ماشینم تصادف کرد، چرخ‌های ماشین دچار مشکل شد. نمی‌دانم داخل نوشیدنی چه بود که مرا گیج کرده بود. مجبور شدم برای اینکه طناز را سالم به خانه مادربزرگش برسانم، یک خودروکرایه کنم. داخل ماشین بودیم که طناز از من خواست تا چیزی بخرم.
من هم از ماشین پیاده شدم اما وقتی برگشتم دیدم نه خبری از ماشین است نه طناز. من در خیابان‌ها سرگردان بودم تا صبح شد و به خانه‌ام رفتم. از طرفی به‌شدت نگران طناز بودم که خوشبختانه خودش با من تماس گرفت و دیدم حالش خوب است. او از من پرسید که شب حادثه چه اتفاقی رخ داد که برایش توضیح دادم. باتوجه به مرموز بودن حادثه، قاضی جنایی دستور بازداشت پسرجوان را صادر کرده تا با انجام تحقیقات معمای این حادثه اسرار‌آمیز آشکار شود.

Powered by WPeMatico