سلامتی و سرپا بودن این پیر مرد همه را شوکه کرده به گزارش ایران ناز فعالیت سخت و جدی پیرمرد ۱۰۹ ساله در زمین زراعی اش برای اهالی روستا جالب توجه است ، این پیرمرد در کارناتاکا با شغل کشاورزی هزینه های زندگی اش را تامین می کند.پیرمرد ۱۰۹ ساله “بهاگاوانت پادتی” با بیش از ۱۰۹ سال سن معتقد است راز طول عمر و سلامتی او در چنین سنی تنها و تنها کشاورزی است و این ارتباط او با زمین چنین حال خوبی را برایش ایجاد کرده است.

سلامتی غیر قابل باور این پیرمرد 109 ساله (عکس)

او می گوید :من یک پیرمرد ۱۰۹ ساله نیستم بلکه جوان ۱۰۹ ساله هستم ؛ من کاملا از لحاظ جسمی و روحی سالم و هیچ مشکلی ندارم فقط تنها مشکل شنوایی است که بالا بودن سن مرا فاش می کند.شغل کشاورزی از پدرم به من به ارث رسیده است و هرگز از آن خسته نمی شوم.

سلامتی غیر قابل باور این پیرمرد 109 ساله (عکس)

این پیرمرد ۱۰۹ ساله در سن نوجوانی ازدواج کرده و صاحب ۱۲ فرزند شده است ؛ ۳ فرزند او در سن نوجوانی از دنیا رفته اند و هم اکنون او ۹ فرزند ۵ دختر و ۴ پسر دارد.سن فرزندانش ۷۵ تا ۸۵ سال است.”پادتی” می گوید :بعد از آنکه پسرانم هرکدام برای ادامه زندگی به جایی رفتند تصمیم گرفتم به روستای پدری ام بازگردم و زمین هایی که به من ارث رسیده بود را آباد سازم ، از همان زمان شروع به کشاورزی کردم و احساس کردم روز به روز جوان تر و سرحال تر شدم.

اگر تغذیه ی من برای شما سوال است باید بگویم نارگیل و شکر زرد خوردنی های مورد علاقه من هستند و احساس می کنم میوه نارگیل یکی از دلایل سلامتی و طول عمر من بوده است.
همسایگان این مرد می گویند که او مردی قوی و سالم است و گاهی برای ما هم قابل باور نیست که ۱۰۹ سال سن داشته باشد ، به تنهایی با گاوش زمین را شخم می زند و تمام کارهای کشاورزی مزرعه اش را انجام می دهد فقط گاهی نوه ی دختری اش به او کمک می کند.

سلامتی غیر قابل باور این پیرمرد 109 ساله (عکس)

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک