زنی زبان مردی که میخواست به زور ببوسدش را کند.به گزارش ایران ناز زن تونسی زبان مرد مزاحم را با دندانهایش برید ! این زن جوان با دندانهای خودش زبان مرد جوان را کند ! به گزارش ایران ناز علت اینکار خانم جوان این بود که پسر جوان به زورر میخواست بوسه ای فرانسوی از زن بستاند  !

این اتفاق هولناک در تونس رخ داد. زن زیبایی که متولد ۱۹۵۹ بود در کنار جاده ای در منطقه توریستی منتظر بود که ناگهان مرد جوان ۲۵ ساله ای تلاش کرد به او تجاوز کند ! این مرد جوان اما فکرش را هم نمیکرد این بوسه های زورکی چنین عاقبتی برای او داشته باشد ! به گزارش اران ناز این مرد پس از قطع زبانش  با دندانهای این زن ، بخش بریده ی زبانش را برداشت و به پلیس مراجعه کرد و گفت وقتی میخواستم زنی را ببوسم با دندانهایش زبانم را کند

زنی زبان مردی را بخاطر لب گرفتن زوری با دندان کند +عکس

رسانه های تونسی میگویند مشخص شد که مرد جوان هنگامی که خانمی در راه شهرستان توریستی سوس بود تلاش کرد به او تجاوز کند.این خانم سعی کرد از خود دفاع کند و چیزی برای دفاع از خودش در برابر تجاوز این پسر ۲۵ ساله ، جز دندانهایش نیافت ! این زن برای دفاع از خود بخشی از زبان مهاجم را گاز گرفت و با دندانهایش کند !مرد جوان دچار خونریزی شدید شد و به سرعت به بیمارستان رفت .این اتفاق روز پنجشنبه در تونس رخ داده بود.

اختصاصی ایران ناز – مترجم اعظم خسروگردی

مطالب مرتبط:

شکنجه جدید زن داعشی، خوردن گوشت خام انسان

روزی ۳۰ بار تجاوز به دختر ۱۱ ساله + عکس

Powered by WPeMatico

پاسخ ترک