برجسته کردن لبها بدون تزریق ژل

برجسته کردن لبها تبدیل به یک مد شده که اپیدمی وار در حال گسترش بین خانمهاست ! به گزارش ایران ناز داشتن لبهای با طراوت و اندکی برجسته سن شما را پایین تر نشان داده و همچنین باعث جوانتر دیده شما میگردد. راههای برجسته کردن لبها متفاوتند اما روشهایی نظیر تزریق ژل لب و فیلر و یا پروتز علاوه بر گران بودن عوارضی نیز ممکن است داشته باشند .در این مطلب از ایران ناز میخواهیم در مورد راههای طبیعی و خانگی برجسته کردن لبها حرف بزنیم با ما همراه باشید.

۱) اولین روش لایه برداری طبیعی لبهاست لایه برداری علاوه براینکه پوست مرده لبهاتون رو از بین میبره بلکه جریان خون را نیز در این قسمت زیاد میکند.رنگ لبها صورتی میشود و باعث ایجاد تورم در این ناحیه میشود .مقداری شکر را روی لبهایتان بمالید وسپس به کمک یک برس یا مسواک لبهایتان را برس بزنید .حتما بعد از این کار لبهاتون رو مرطوب کنید.

۲)تقویت کردن عضلات لب .

شما با کمک ورزش دادن به لبها تون میتونید لبهای برجسته ای داشته باشیدبه صورتی که لبهای بالا و پائین را به هم فشار دهید و تا چند ثانیه صبر کنید لبهاتون رو به سمت راست و چپ ببرید و بعد رها کنید این کار را در طول روز چند بار تکرار کنید.

۳)دارچین )

پودر دارچین را بر روی لبهاتون بمالید و ماساژ بدید اگر پوست لب خیلی حساسی دارید بهتره با کمی وازلین ترکیب کنید . دارچین جریان خون رادرلبها زیاد میکند و باعث تورمی خفیف و قرمزی و سوزش خاصی میشود و برای چند ساعت لبهاتون برجسته میماند

۴)اسانس نعناع

شبیه به دارچین عمل میکند گردش خون را بهبود میبخشد و خون بیشتری به سطح لب جذب میکند.این باعث میشود لبها کمی متورم بشود ودر آن احساس خنکی ایجادشود.کسانی که گرمی دارچین را دوست ندارند میتوانند از این روش استفاده کنند.

۵)اسانس فلفل قرمز

یکی یا دو قطره اسانس فلفل قرمز رابا یک قاشق غذا خوری روغن نارگیل و یک سوم قاشق غذا خوری کره کاکائویی ذوب شده مخلوط کنید سپس ۲۰ قطره روغن بادام شیرین را با دوقطره اسانس فلفل قرمز اضافه کنید . این ترکیب را روی لبهاتون بزارید با این کار حجم لبهاتون اضافه میشه و لبهای برجسته ای خواهید داشت

۶)سوت زدن

زنان و مردانی که سازهای بادی مینوازند،به طور طبیعی لبهای برجسته ای دارند. زیرا آنها به طور طبیعی عضلات لبهای خود را تقویت میکنند.برای به دست آوردن نتیجه مشابه بهتره ملودی مورد علاقه خودرا هر روز ۳ تا ۵ دقیقه به کمک سوت زدن بنوازید تا جائیکه میتوانید بلند سوت بزنید .

 

پاسخ ترک