سیاست > مجلس – نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان جای افراد نفوذی و دروغگو نیست.

 علی جلیلیان در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن گرامیداشت یاد امام راحل و شهدا و تبریک اجرای برجام گفت: اجرای برجام صرف‌نظر از هزینه‌های زیاد آن پیروزی درخشان ملت فداکار را به دنبال داشت که پس از سال‌ها تحمل سختی‌ها و تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه و غیرانسانی، دشمن سرانجام مجبور به تسلیم شد و پای میز مذاکره نشست.

وی ادامه داد: امیدوارم مسوولین پس از این نیز با اجرای کامل برجام حرکات و رفتار دشمن را زیر نظر گرفته تا اگر دشمن قصد پیمان‌شکنی دارد با اقدام سریع مقابله به مثل پاسخ به موقع و مناسبی بدهیم.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطرنشان کرد: امروز نباید فریب لبخندهای مصنوعی آمریکا را خورد و باید با همان شیوه‌ای که مقام معظم رهبری ترسیم نمودند یعنی اقتصاد مقاومتی و تکیه بر نیروهای داخلی و متخصصین خود به راهمان ادامه دهیم.

جلیلیان همچنین یادآور شد: در حقیقت این پیروزی از آن ملت ایران است و مربوط به هیچ جناح، گروه و حزبی نیست و پیروزی امروز نتیجه سال‌ها مقاومت و استقامت ملت ایران بوده و در واقع شکست خورده اصلی آمریکا، اسرائیل و آل سعود می‌باشند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفندماه تصریح کرد: ان‌شاءالله شاهد انتخاباتی پرشور و با نشاط و با مشارکت حداکثری باشیم و ملت بزرگ ایران حماسه‌ای دیگر خلق نماید تا دشمنان قسم‌خورده برای همیشه ناامید و مأیوس شوند و در نتیجه این انتخابات نمایندگانی انقلابی، ولایتمدار، دلسوز و امانت‌دار وارد مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شوند چراکه این دو مجلس جای افراد ضدانقلاب، نفوذی و دروغگو نیست.
۲۷۲۱۹

پاسخ ترک

2 × 5 =