برگزاری آزمون استخدامی در سوم شهریور | آغاز توزیع کارت از ۳۱ مرداد

اجتماع > اجتماعی – همشهری آنلاین:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری چهارمین آزمون استخدامی در سوم شهریور ماه ۹۶ خبر داد و گفت: توزیع کارت آزمون از ۳۱ مرداد آغاز می‌شود.

به گزارش مهر، دکتر حسین توکلی افزود: چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۶ در صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریور ماه ۹۶ در ۵۳ شهرستان و ۱۱۷ حوزه امتحانی برای تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب برگزار می‌شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: از تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب، ۲۲۲ هزار و ۷۳۶ نفر زن و ۱۷۹ هزار و ۶۹۴ نفر مرد هستند.
توکلی اظهار داشت: فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و در نوبت عصر از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می شود. در ورودی برای آزمون نوبت صبح راس ساعت ۸ صبح و برای نوبت عصر راس ساعت ۱۴ بسته خواهد شد و داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن در آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
وی گفت: هر داوطلب باید پرینت کارت آزمون و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار را به همراه داشته باشد.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان از روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۹۶ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
وی گفت: تمامی متقاضیان شرکت در آزمون باید از روز سه شنبه ۳۱ مرداد تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه دوم شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای، نام و نام خانوادگی، کد ملی و سال تولد و یا اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری، ضمن مشاهده کارت نسبت به دریافت پرینت آن اقدام کنند.

Powered by WPeMatico