سیاست > مجلس – ایرنا نوشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: ادعای کاهش مستشاری ایران در سوریه یک جنگ روانی است و به هیچ وجه صحیح نیست.

علاء الدین بروجردی که به تازگی برای شرکت در آیین ختم شهید سمیر القنطار از فرماندهان مقاومت و سردار اسیران آزاده به لبنان سفر کرده بود، افزود: از ابتدای همکاری های مشترک جمهوری اسلامی ایران، روسیه، سوریه و عراق در نبرد با تروریسم تکفیری و تشکیل ائتلافی چهارگانه که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه هم آن را در سازمان ملل متحد اعلام کرد، این جنگ روانی کلید خورد.
وی اظهار کرد: با توجه به نقش نظامی روسیه و تقویت مستشاری ایران در میدان نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه و پیروزی های گسترده و همزمان شکست ائتلاف تحت رهبری آمریکا، یک جنگ روانی را طراحی کردند و هدف آن تأثیرگذاری بر موفقیت هاست و ادعای کاهش مستشاری ایران به هیچ وجه صحیح نیست.
بروجردی خاطرنشان کرد: در واقع علت این جنگ روانی، آن است که آمریکا و همپیمانانش در مبارزه با تروریست ها نتوانسته اند به موفقیتی دست یابند و در مقابل، ائتلاف چهارگانه توانسته است در مدتی کوتاه پیروزی هایی بزرگ و تأثیرگذار رقم بزند.
۲۷۲۱۳

پاسخ ترک

سیزده − یازده =