ایران > قوای سه‌گانه – همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی در حال بررسی بحث فساد مالی در فوتبال است و از این موضوع به راحتی عبور نمی‌کند.

ناصر سراج در گفت‌وگو با ایرنا، مسائل مالی در فوتبال کشور را «بسیار بد» ارزیابی و خاطرنشان کرد: کارشناسان سازمان بازرسی در فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های دولتی مستقرند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به این سوال که آیا این سازمان در بحث فساد اخلاقی در برخی آموزشگاه‌های فوتبال وی‍ژه کودکان و نوجوانان هم ورود می‌کند یا نه، گفت: وارد این مسائل در فوتبال نمی‌شویم و از آنجا که بیشتر باشگاه‌های فوتبال خصوصی است متاسفانه سازمان بازرسی حق ورود ندارد.

سراج در عین حال خاطرنشان کرد: سازمان بازرسی با این همه، هم در رابطه با مبلغ و هم در رابطه با مسائل خود افراد در حال بررسی موضوعات است و در تیپ دولتی درباره مسائل مالی و املاک ورود می‌کند.

پرونده فساد در فوتبال موضوعی است که بحث آن حدود ۲ سال پیش در سازمان بازرسی مطرح شد و در زمان حاضر هم نیروهای این سازمان در فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های دولتی مستقرند.

اخیرا خبرهایی مبنی بر وقوع فساد اخلاقی در برخی باشگاه های خصوصی ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شده است و والدین نسبت به این موضوع ابراز گلایه کرده‌اند.

Powered by WPeMatico