ایده های نگهداری میوه در آشپزخانه

گاهی حتی برای نگهداری میوه های منزل نیز باید دنبال راه حل بود تا آنها را به نحوی در آشپزخانه جا داد. میوه ها علاوه بر آنکه هدیه خوشمزه طبیعت هستند، بسیار زیبا بوده و می توان از زیبایی آنها نیز به نحو دلخواه استفاده کرد.

به گزارش پرشین وی نباید آنها را در یک جا مخفی کرده و تنها برای خوردن به سراغ آنها بروید، میتوانید از ظاهر خوب میوه هابرای جلوه دادن به آشپزخانه نیز بهره برده و رنگ های شاد آنها را به اتمسفر آشپزخانه اضافه کنید.

هیچ چیز برای آشپزخانه بهتر از یک محیط سازمان یافته، تمیز و راحت نیست و در این مطلب نمونه هایی از راه حل نگهداری میوه در آشپزخانه گردآوری کردیم که مطمئنا به این منظور بسیار کارآمد هستند.

یکی از راه حل ها استفاده از محفظه های چوبی است و حتی می توانید روی آن برچسب بزنید. همچنین می توانید میوه هارا داخل یک سبد خوب و شکیل ریخته و یا ابتکار بیشتری به خرج دهید و به گزارش پرشین وی آنها را داخل سبد های میوهدسته دار قرار داده و آویزان کنید.

به جز سبدهای میوه و امثال آن، می توانید در دیوار آشپزخانه از تعدادی عکس ، کتاب آشپزی و یا دیگر چیزهای تزئینی نیز استفاده کنید و همانطور که در تصاویر زیر می بینید، از قفسه های ساده نیز به این منظور می توان بهره برد.

پاسخ ترک

چهارده − 5 =