ورزش > فوتبال جهان – اکثر رسانه های معتبر دنیا اعلام کرده اند که بازی دوشنبه شب منچستر یونایتد و چلسی، آخرین فرصت فن خال است.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ اوضاع این روز ها منچستر یونایتد یک فاجعه به تمام معناست. لوییز فن خال با ناکامی های اخیر به شدت مورد انتقاد اهالی فوتبال به خصوص طرفداران منچستر قرار گرفته است. طرفدارانی که شاید هنوز که هنوز است با عکس فرگوسن و به یاد روز های خوب گذشته به خواب می روند.

شاید کسی فکر نمی کرد که اوضاع شیاطین سرخ انقدر خراب شود. منچستر بعد از اینکه در سال ٢٠١٣ موفق به حضور در لیگ قهرمانان نشد و امسال بعد از یک فصل دوری به این مسابقات برگشت، خیلی راحت با شکست مقابل ولفسبورگ در همان دور گروهی از گردونه رقابت ها کنار رفت. بورنموث، استوک سیتی و نوریچ ٣ شکست پیاپی در ٣ هفته اخیر را برای فن خال و شاگردانش به همراه داشته اند. این ناکامی شایعات مبنی بر رفتن مربی هلندی منچستر را به اوج رسانده است. به طوری که خیلی ها از این گفته اند که بازی با چلسی آخرین فرصت فن خال است. آ

خرین شانس در برابر تیمی که به تازگی مربی خود یعنی مورینیو را اخراج کرده و گاس هیدینگ را روی کار آورده است. اسکای اسپورت که یکی از معتبر ترین منابع جهانی است، امروز اعلام کرد که باخت برابر چلسی باعث خواهد شد که فن خال خودش استعفا دهد و اولدترافورد را ترک کند. این خبر باعث شده تا شاید خیلی ها آرزوی باخت منچستر را داشته باشند. چون این باخت اگر باعث رفتن فن خال شود، خطر بد تر و بد تر شدن منچستر را از بین می برد. سبک بازی فن خال این روز ها همه را خسته کرده است.

۴١٢۵٧